Actuele informatie (3 juni 2020)
3 juni 2020
Definitief vliegprogramma en kampioenschappen 2020 Afdeling 9
9 juni 2020

Jeugdcompetitie 2020

Beste jeugdleden,

Nu wij weer officiële wedstrijden mogen houden met onze postduiven kunnen we ook van start gaan met de Jeugdcompetitie 2020. Het is de bedoeling om komend weekend (zaterdag 13 juni a.s.) met de vitesse vlucht V24 Étroeungt al de eerste vlucht te houden.
Alle jeugdleden van onze afdeling die dit jaar minimaal 7 jaar worden tot en met alle jeugdleden van onze afdeling die op 1 januari jl. maximaal 18 jaar zijn mogen dit seizoen aan de Jeugdcompetitie deelnemen.
In de loop van de week ontvangen jullie meer informatie over de Jeugdcompetitie 2020. Omdat het e.e.a. op kort termijn georganiseerd wordt vragen wij jullie alvast de hoklijst voor de oude duiven in te leveren. De hoklijst waarop 15 ringnummers kunnen worden ingevuld treffen jullie aan in de onderstaande link. De ingevulde hoklijst kan als Excel bestand tot en met a.s. donderdag 11 juni worden ingeleverd bij Wim Jacobs of Lute Bruinenberg. Hun mailadressen staan op de hoklijst vermeld.
We hopen dat alle jeugdleden uit onze afdeling gaan meedoen! Jij toch ook!
Met vriendelijke groet,
Jeugdcommissie Afdeling 9

2 Comments

  1. a de vries schreef:

    waar blijft ons marathon programma

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *