Noord-Zuid en CC indeling Afdeling 9

Noord-Zuid indeling

De verenigingen van CC-1 t/m CC-5 vormen “Noord”. De verenigingen van CC-6 t/m CC-9 zijn “Zuid”.

Website “Zuid”

 

CC indeling

CC-1 “N.O.O.” CC-2 “Rayon Berg en Dal” CC-3 “Midden Twente”

0337 P.V. Stormvogels Sibculo

0621 P.V. Luchtsport Vroomshoop

0686 P.V. Luchtbode Vriezenveen

0687 P.V. Ons Genoegen Westerhaar

0688 P.V. Koerier Vriezenveen

0690 P.V. Zilvermeeuw Westerhaar

 

 

 

 

 

 

0646 P.V. Reggevliegers Goor

0653 P.V. Luchtbode Nijverdal

0654 P.V. Vitesse Nijverdal

0680 P.V. Luchtvermaak Rijssen

0681 P.V. Zwaluw Rijssen

0682 P.V. Reisduif Rijssen

0693 P.V. Luchtbode Enter

0695 P.V. Eendracht Enter

0696 P.V. Luchtvermaak Wierden

 

 

 

0603 P.V. Reisduif Almelo

0604 P.V. Luchtsport Almelo

0606 P.V. Luchtvermaak Almelo

0607 P.V. Witpen Almelo

0608 P.V. Blauwe Doffer Almelo

0610 P.V. Toekomst Harbrinkhoek

0611 P.V. Zuiden Almelo

0612 P.V. Snelvlucht Almelo

0613 P.V. Rode Doffer Harbrinkhoek

0616 P.V. Grensvliegers Langeveen

0683 P.V. Gevleugelde Tukkers Geesteren

0685 P.V. Luchtbode Tubbergen

CC-4 “Hart van Twente” CC-5 “Enschede” CC-6 “Achterhoek”

0617 P.V. Reisduif Borne

0618 P.V. Luchtbode Borne

0622 P.V. Snelvlucht Denekamp

0655 P.V. Zwarte Doffer Beckum

0658 P.V. Snelvlucht Hengelo

0662 P.V. Luchtreizigers Hengelo

0675 P.V. Zwaluw Oldenzaal

0676 P.V. Snelvlucht Oldenzaal

0677 P.V. Reisduif Oldenzaal

0679 P.V. Othmarvliegers Ootmarsum

0629 P.V. Stadsveld Enschede

0632 P.V. Luchtsport Enschede

0633 P.V. Zwaluw Enschede

0634 P.V. Stormvogel ’25 Enschede

0641 P.V. Grensbode Glanerbrug

0642 P.V. Luchtreizigers Glanerbrug

0651 P.V. Vale Doffer Haaksbergen

0652 P.V. Onze Sport Haaksbergen

0667 P.V. Snelvlucht Losser

 

0614 P.V. Witpen Hengevelde

0625 P.V. Sportvliegers Eibergen

0673 P.V. Snelpost Neede

0801 P.V. Luchtpost Aalten

0802 P.V. Reisduif Aalten

0850 P.V. Blauwe Doffer Lichtenvoorde

0869 P.V. Gevleugelde Vrienden Winterswijk

 

 

 

CC-7 “Silvolde” CC-8 “Montferland” CC-9 “de Graafschap”

0818 P.V. C.L.V. ‘s-Heerenberg

0826 P.V. Grensbode Dinxperlo

0835 P.V. Pelikaan Gaanderen

0840 P.V. Ons Genoegen Gendringen

0841 P.V. Ons Genoegen Ulft

0842 P.V. Sportvrienden Ulft

0870 P.V. C.P.L. Silvolde

 

 

0821 P.V. Ons Genoegen Braamt

0823 P.V. Vredesbode Didam

0844 P.V. Rijnvliegers Lobith

0866 P.V. Zwaan Wehl

0875 P.V. Reisduif Babberich

0876 P.V. Ons Genoegen Zevenaar

 

 

 

0615 P.V. Steeds Sneller Borculo

0672 P.V. Snelle Wieken Markelo

0751 P.V. PAX/Snelpost Lochem

0831 P.V. Reisduif/Bode Doetinchem

0832 P.V. Vriendenkring Eureka Doetinchem

0838 P.V. Vorden Vorden

0843 P.V. Steeds Sneller Hengelo

0863 P.V. Roderlo Ruurlo

0874 P.V. Koerier Zelhem

 

De indeling van Afdeling 9 is gevormd op woonplaatsen. In de onderstaande link kunt u terugvinden welke woonplaats bij welke CC behoort.

Welke woonplaatsen behoren bij welke CC