Voorlopige agenda ALV Afdeling 9 op 7 maart 2022

Kring 1 Classic Twente
8 januari 2022

Voorlopige agenda ALV Afdeling 9 op 7 maart 2022

Graag wil wij u informeren over onze komende ledenvergadering. Gezien de huidige regelgeving omtrent het Covid-19 virus hebben wij als bestuur besloten om onze ledenvergadering te verplaatsen naar maandag 7 maart a.s.

We hopen dan met u fysiek te kunnen vergaderen en dat u voor de tijd ook nog de gelegenheid hebt om de stukken die behandeld worden met u leden te bespreken. Mochten het de actueel geldende regels op 7 maart niet mogelijk maken om fysiek te vergaderen dan zal onze ledenvergadering op 7 maart digitaal plaatsvinden.

In de onderstaande links treft u de stukken aan voor de Algemene ledenvergadering Afdeling 9 welke op maandag 7 maart a.s. wordt gehouden.

Agenda ALV Afdeling 9 7 maart 2022

Notulen ALV Afdeling 9 8 november 2021

Jaarverslag 2021 secretariaat

Aanvullend wedvluchtreglement 2022 Afdeling 9

Nationaal Vliegprogramma 2022

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *