Kampioenen 2019 Afdeling 9 Oost-Nederland

Compustam
4 september 2019

Kampioenen 2019 Afdeling 9 Oost-Nederland

Het seizoen 2019 is weer afgelopen. Dit betekend dat de kampioenen van onze afdeling bekend zijn. In de onderstaande link treft u een overzicht met de kampioenen 2019 van Afdeling 9. De kampioenenhuldiging van Afdeling 9 vindt plaats op zaterdag 9 november a.s. in “Herberg de Gebrande Waateren, Goorsestraat 15 in Hengevelde”. De kampioenen van onze afdeling kunnen hiervoor binnenkort een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Ook zullen wij binnenkort nadere informatie verstrekken over de feestmiddag op onze website.

 

Kampioenen 2019 Afdeling 9

 

In de onderstaande links treft u alle eindstanden 2019.

Dit betreffen de eindstanden van de afdeling en alle CC’s.

 

Eindstanden Afdeling 9

Eindstanden CC-1

Eindstanden CC-2

Eindstanden CC-3

Eindstanden CC-4

Eindstanden CC-5

Eindstanden CC-6

Eindstanden CC-7

Eindstanden CC-8

Eindstanden CC-9

Eindstanden Zuid

1 Comment

  1. […] 9 heeft op haar website de kampioenen bekend gemaakt. Uiteraard ook de kampioenen van CC4 Hart van Twente, klik hier om […]

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *