
NU seizoen 2023
7 april 2023
VNCC 2023
25 april 2023Zaterdag 1 april 2023, is de nieuwe containerloods door onze afdeling feestelijk in gebruik genomen. De bouw van de loods bij Steghuis Transport Twente (STT Internationaal) in Denekamp heeft nogal wat voeten in de aarde gehad. De vergunningverlening liet lang op zich wachten, maar vandaag was het dan zover.
Steghuis had het afdelingsbestuur, de Commissies Vervoer en Lossing en een aantal chauffeurs uitgenodigd om dit bij te wonen. Na de koffie met gebak werd een korte rondleiding door de nieuwe aanbouw gegeven, waarvan een deel nu door de afdeling in gebruik is.
De ruimte is af te sluiten met grote roldeuren en voorzien van water, perslucht en ventilatie om de containers optimaal in conditie te houden. Directeur Frank Steghuis is al jaren zeer betrokken bij de duivensport. Naast het leiden van zijn bedrijf met 150 personeelsleden en 100 vrachtwagentrucks besteedt hij de nodige tijd aan het in orde houden van onze containers. In de werkplaats zijn alle wagens weer nagelopen op onder meer het goed functioneren van de ventilatie. De Apk-keuringen zijn probleemloos verlopen. Alleen de bedrading voor de pas aangeschafte meetapparatuur voor het klimaat in de containers verzorgt Steghuis nog en dan staat alles weer gereed voor het nieuwe seizoen. Het is te prijzen hoe een man als Frank Steghuis zijn ziel en zaligheid legt in goed vervoer voor de duivensport en volop meedenkt over vernieuwingen en verbeteringen. Overigens mag zijn neef en compagnon Maurice Steghuis daarbij zeker niet worden vergeten. Ook die staat altijd voor ons duiventransport klaar.
Alle aanwezigen waren vol lof over het nieuwe onderkomen voor onze containers en over de manier waarop de middag was ingericht.
Meer foto’s vindt u hier.