Jeugdcompetitie 2022 Afdeling 9

Aandachtspunten seizoen 2022
22 april 2022
Fond Union Twente 2022
4 mei 2022

Jeugdcompetitie 2022 Afdeling 9

Beste jeugdleden van Afdeling 9,

Komend weekend start de Jeugdcompetitie 2022 van Afdeling 9. In de onderstaande link treffen jullie het reglement 2022 aan voor de jeugdcompetitie van onze afdeling.
Ten opzichte van voorgaande jaren zijn er enkele wijzigingen. In eerste plaats is er een leeftijdswijziging. Door een landelijke wijziging in de leeftijdgrens van de jeugdcompetitie is deze ook in onze afdeling doorgevoerd. Dit betekent dat voortaan ieder jeugdlid tot en met het jaar dat ze 25 jaar worden deelnemen aan de jeugdcompetitie. De tweede wijziging betreft de deelname. Voorgaande jaren moesten de jeugdleden zich aanmelden. Dit is voortaan niet meer nodig. Iedereen neemt automatisch deel. De laatste wijziging betreft de hoklijsten. In voorgaande jaren diende ieder jeugdlid een eigen hoklijst in te leveren. Vanaf dit seizoen is dat niet langer nodig. In het reglement van de jeugdcompetitie wordt uitgelegd met welke duiven op welke vluchten wordt deelgenomen.
We vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Jeugdcommissie Afdeling 9

2 Comments

  1. Lotte volmbroek schreef:

    Is er al een tussenstand